5 هتل ترسناک دنیا


شاید یکی از عجیب ترین مقالاتی که در طول عمر خود مطالعه کرده اید همین مطلبی باشد که امروز تحت عنوان ترسناک ترین هتل های دنیا مطرح می گردد. وحشتناک ترین و ترسناک ترین هتل های جهان همان مقوله ای است که می تواند به خوبی توجه انسان های خاص را به خود جلب کند. یک شب ماندن در یک هتل ترسناک می تواند شما را به چالش کشیده و خاطره ای ماندگار را در زندگی شما ثبت کند.

نگویید انسان مگر دیوانه است که یک شب را در ترسناک ترین هتل جهان بگذارند، چرا که برخی از انسان ها گرایش های خاصی داشته و این مبحث نیز برای آنان مناسب خواهد بود. اگر تاکنون چالش های زیادی را تجربه کرده اید اما یک شب را در یکی از این هتل ها نگذرانده اید، پیشنهاد می دهیم با مطالعه این مقاله ما را همراهی کرده و به دنبال یک موقعیت خاص برای تجربه یکی از وحشتناک ترین شب های زندگی خود باشید. 

۱-هتل وحشت در لاس وگاس

این هتل یک ماهیت ترسناک ندارد، اما طراحی آن به گونه ای است که در آن از پترن های وحشتناک استفاده شده است. این بنا به مساحت ۱۳۹۳ ساخته شد و برای ساخت آن بیش از ۱۰ میلیون دلار هزینه شده است. فضای این هتل به گونه ای است که ترس و وحشت در میان سالن های آن موج می زند.

همه چیز مصنوعی است، اما خلاقیت و هنر باعث شده اند تا تمامی جسدها و خون های ریخته شده کاملا واقعی به نظر برسند. یکی از عجیب ترین مراسماتی که در این هتل برگزار شده است مراسم عروسی چند زوج جوان می باشد.

۲-هتل مک کامی مانور در سان دیه گو

مک کامی مانور نام یکی دیگر از هتل هایی است که در جنوب کالیفرنیا و در شهر ساحلی سان دیه گو قرار دارد. یکی از مهم ترین عواملی که باعث شده است تا این هتل به عنوان یک اقامتگاه وحشتناک شناخته شود لوکیشن های متفاوتی است که شما باید از آن ها بگذرید و در این مسیر صرفا یک نفر شما را همراهی می کند. بدین صورت که در مسیر تعیین شده صرفا باید دو نفر حضور داشته باشند و حضور افراد متعدد قابل قبول نیست.

در هرکدام از این لوکیشن ها اتفاقات ترسناکی برای شما می افتد. به عنوان مثال ممکن است داخل یک قفس بیافتید یا اینکه به صندلی بسته شده و حتی به خون آغشته شوید!

از طرف دیگر بنیان گذار این هتل با ایجاد صحنه های سینمایی و مختلف، سعی کرده است کاری کند که هیچ کدام از بازدید ها مثل هم نباشد. بنابراین لوکیشن ها همانند یکدیگر نیستند و شما در چند بار بازدید از این هتل با صحنه های متفاوتی رو به رو خواهید شد. از طرف دیگر تم هتل هرساله تغییر می کند و شما ممکن است تحت تجربه های وحشتناکی مانند قرار گرفتن در یک قفس پر از مار، خوردن تخم مرغ های فاسد شده و حتی دزدیده شدن قرار بگیرید.

۳-هتل استنلی در ایالت کلرادوی آمریکا

این هتل در سال ۱۹۰۹ ساخته شد و هدف از آن تاسیس یک هتل ترسناک نبود، اما بعدها به علت فعالیت های ماوراء طبیعه ای که در این هتل صورت گرفت به یکی از مرموزترین جاذبه های گردشگری جهان مبدل گردید.

مسافرانی که شب در این هتل اقامت کرده بودند از وجود ارواحی سخن می گفتند که در بخش های مختلف هتل حضور داشتند. ابتدا کسی حرف آن ها را باور نمی کرد، تا اینکه گردش ارواح سرگردان در دهه ۷۰ و در این هتل به اوج خود رسید و بسیاری از مردم نیز به این امر واقف شدند که قطعا پدیده ای فرازمینی در این هتل وجود دارد.

امروزه ادعای مسافرانی که شب را در این هتل مانده اند تایید شده است و کسانی که برای سرگرمی و هیجان این هتل را انتخاب می کنند مهر تایید بر این گفته ها نهاده اند. استفان کینگ نیز یکی از مشهورترین نویسندگان عصر معاصر است که یک شب را مجبور به اقامت در این هتل شده است.

او می گوید شب وحشتناکی را پشت سر گذاشته ام و بعد از آن تصمیم به نگارش کتابی تحت عنوان The shining گرفته ام. برخی از مسافران نیز می گویند در طول مدت اقامت مدام صدای خنده و قهقه یک بچه در طبقه چهارم به گوش می رسید و بسیار وحشتناک بود.

۴-هتل FORT GARRY در وینیپگ

این هتل در وینیپگ کانادا واقع شده است. بسیاری از مسافران و کسانی که حداقل یک شب را در این هتل مانده اند ادعا کرده اند که در طول اقامت خود حضور یک فرد را کنار خود احساس کرده اند. برخی نیز از حضور یک زن در اتاق خود با لباس سفید خبر داده اند.

نگهبانان این هتل هم می گویند بارها نشانه هایی از وجود ارواح را در این هتل احساس کرده اند. ماندن در این هتل جرات بسیار زیادی می خواهد. اکنون  سال ها است کسی حاضر به اقامت شبانگاهی در این هتل نشده است.

۵-هتل Dalhousie Castle

این هتل در اسکاتلند قرار دارد. مهمانان و مسافران هتل Dalhousie Castle بارها گفته اند که شبح زنی را در پله ها و سالن اصلی این هتل مشاهده کرده اند. ناگفته نماند که این هتل به داشتن سیاه چال نیز معروف است.

برخی از مهمانان گفته اند سرمای عجیبی در این هتل می پیچد که می تواند تا مغز استخوان انسان را به لرزه درآورد. این هتل نیز در زمره هتل های مرموز و چالش برانگیز قرار دارد و تاکنون پاسخ منطقی برای سوالات مربوط به آن ارائه نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *