مراکز خرید مالدیو را بشناسید!


مالدیو، یکی از مجمع الجزایر استوایی است که با سواحل فیروزه ای رنگ، شن های نرم و سفید و کلبه های چوبی روی آب توانسته لقب «بهشت استوانی» را از آن خود کند. برای اینکه در مورد این مجمع‌الجزایر اطلاعات کاملی به دست بیاورید، به مقاله‌ی راهنمای سفر به مالدیو مراجعه کنید. جذابیت های مالدیو تنها به زیبایی های طبیعی آن خلاصه نمی شود. مراکز خرید مالدیو نیز مانند ساحل آن، سرشار از گردشگر است. مجله‌ی الی گشت در این مقاله بهترین مراکز خرید مالدیو را معرفی می کند. پس با ما همراه باشید:

بازار جزیره، یک مرکز خرید تازه تاسیس

بازار جزیره یکی از مراکز خرید مالدیو است که به تازگی تاسیس شده و قدمت زیادی ندارد. در این بازار می توانید ترکیبی زیبا از هر چه در این جزایر وجود دارد را پیدا کنید. حتی به نوعی می توان گفت که مرکز خرید واقعا نمونه ای از فرهنگ مردم مالدیو را به نمایش می گذارد. علاوه‌بر این، مجموعه‌ی جالبی از صنایع دستی برای خرید در بازار جزیره وجود دارد. ساعات کار این بازار متنوع و متغیر است، بنابراین قبل از سر زدن به این بازار حتما وب سایت آن را بررسی کنید.

سنترو مال، جمعی از بهترین برندهای جهان

اگر به دنبال اسم های بزرگ و فروشگاه های لوکس هستید، سِنترو مال دقیقا برای شما ساخته شده است. یک مرکز خرید بزرگ که مجموعه ای عظیم از برندهای معروف را در خود جای داده است. به جرات می توان گفت که سنترو مال یکی از لوکس ترین مراکز خرید در مالدیو به شمار می رود که مشتریان را به هیجان می آورد تا آنقدر خرید کنند که از پا بیوفتند! با رزرو تور مالدیو الی گشت می توانید با آسودگی خیال به این مجمع‌الجزایر سفر کنید تا شما هم از جاذبه های گردشگری آن دیدن کرده باشید.

نکته‌ی جالب در مورد سنترو مال، ساعات کاری آن است که هر روزه از ۷ صبح تا نیمه شب یکسره به ارائه‌ی خدمات می پردازد.

له کیوت (Le Cute)، ارزان و معاف از مالیات!

اگر می خواهید در مراکز خرید مالدیو خرید کنید و کالاهای معاف از مالیات هم تهیه نمایید، قبل از اینکه به جزیره بروید می توانید در راه سری به له کیوت بزنید. در این محل تمامی اجنای معاف از مالیات هستند و می توان انواع عطرها، لوازم آرایش و محصولات زیبایی را در آن تهیه کرد. نکته‌ جالب در مورد این مرکز خرید، این است که در آن می توانید محصولات طبیعی و سالم بسیار مناسبی را پیدا کنید. انواع شامپو و ضد آفتاب که در سفر حتما آن ها را لازم دارید.

ماجیدهی ماگو، هر آنچه برای سوغات می خواهید!

هدف فروشگاه ماجیدهی ماگو که یکی از مراکز خرید مالدیو به شمار می رود، این است که شما بتوانید تمام نیاز خود را برای خرید هر نوع لباس و سوغات برطرف کنید. به همین دلیل، برخلاف سایر مراکز خرید در مالدیو، برخورد کارکنان در این فروشگاه بسیار خوب است. احتمالا برای شما هم چنین است که هر چند تخفیف در خریدتان اهمیت زیادی دارد اما برخورد مناسب کارکنان گاهی باعث می شود تا بیشتر خرید کنید. اگر این طور است، ماجیدهی ماگو همان جایی است که دوست دارید بروید! همچنین، با الی گشت می توانید رزرو هتل خود را در مالدیو ساده و سریع انجام دهید و با خیال راحت برای باقی سفر برنامه ریزی کنید.

مرکز تجاری STO از بهترین مراکز خرید مالدیو

در این مرکز تجاری، یک سوپر مارکت بسیار بزرگ وجود دارد که محلی ها معمولا احتیاجات خود را از آن تهیه می کنند. علاوه‌بر این، برای گردشگران این محل یک توقفگاه خوب است تا بایستند و برخی چیزهایی را که لازم دارند، بخرند. در طبقه‌ی دوم و سوم این فروشگاه هم انواع سوغات برای فروش موجود است. ساعات این مرکز تجاری که در خیابان ارکید ماگو قرار دارد و از بهترین مراکز خرید مالدیو به حساب می آید، ساعت هشت و نیم صبح تا ده شب است.

چاندهانی ماگو از رایج ترین مراکز خرید در مالدیو

یکی از رایج ترین مراکز خرید در مالدیو، چاندهانی ماگو است. در این بازار با تجمع حیرت انگیزی از زندگی محلی و فروشگاه ها را خواهید یافت. در این مرکز خرید می توانید انواع اجناس خارجی را که سنگاپور وارد می شود را پیدا کنید. تنوع کالاهای سنگاپور در چاندهانی ماگو به حدی است که محلی ها به آن «بازار سنگاپور» می گویند. این مرکز خرید در مالدیو، شمال ماله واقع شده و از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب دایر است.

بوتیک نالا، از معروف ترین فروشگاه های لباس در مالدیو!

بوتیک نالا، یکی از مراکز خرید لوکس در مالدیو است. در این بوتیک، گران ترین لباس ها و زیورآلات را پیدا می کنید. بوتیک نالا که در کورومبا قرار گرفته، یکی از معروف ترین فروشگاه های لباس در سرتاسر مالدیو است. همچنین علاوه‌بر لباس، در این بوتیک اسباب بازی های مخصوص بازی در ساحل و لباس های بچگانه نیز به فروش می رسد. ساعت کار این بوتیک بین ۸:۳۰ صبح و ۱۰ شب است. پیشنهاد می کنیم اگر به این مرکز خرید در مالدیو سر می زنید، حتما از این بوتیک روغن نارگیل تهیه کنید.

در بازار ماهی، روح مالدیو جریان دارد

بازار ماهی، جایی است که در سفر به مالدیو نباید دیدنش را از دست بدهید. اینجا می توانید با روح مالدیو ارتباط برقرار کنید و روز جالبی را با دیدن ماهی گیری مردم محلی و فروش آن ها بگذرانید. جایی که می توان ماهی تن، اختاپوس و ماهی های مخصوص نواحی حاره را پیدا کرد.

سوغاتی فروشی آنگولو، یک فروشگاه جذاب و صمیمی

اگر قصد دارید تا با هزینه‌ی مناسب برای دوستان و آشنایان طی سفر به مالدیو سوغاتی تهیه کنید، ما سوغاتی فروشی آنگولو را پیشنهاد می کنیم. فضای این مغازه بسیار صمیمانه است و گردانندگان به راحتی انگلیسی حرف می زنند که این خود نوعی موهبت حساب می شود! در سوغاتی فروشی آنگولو می توانید صنایع دستی مختلفی را از جنس پوسته‌ی نارگیل یا صدف های دریایی خریداری کنید. این مغازه‌ی جالب که یکی از جذاب ترین مراکز خرید مالدیو به شمار می آید، در جزیره‌ی مافوشی واقع شده و ساعات کاری آن همه روزه از ۱۰ صبح تا ۹ شب است.

فروشگاه ماره اسکوبا، مخصوص دوستداران غواصی!

به غواصی علاقه دارید؟ آب های مالدیو برای غواصی عالی است و در این فروشگاه که از مراکز خرید مالدیو به حساب می آید و در ماله قرار دارد، می توانید هر چه لازم دارید را از بهترین برندهای جهانی تهیه کنید. البته خدمات این مغازه به همین جا ختم نمی شود. آن ها بهترین مربی های غواصی را به خدمت گرفته اند و خدمات آموزش غواصی را نیز به گردشگران ارائه می دهند. بنابراین اگر قصد دارید تا غواصی یاد بگیرید، در این فروشگاه می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. همچنین، ساعات کار ماره اسکوبا از ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر است.

اُئِوالی، فروشگاهی لوکس و پر از سازه های هنری

فرهنگ، هنرهای دستی و طراحی مالدیو در این بازار حضور دارد. فروشگاه آثار هنری اُئِوالی، یکی از مراکز خرید در مالدیو است که با سبک لوکس، ثروتمندان این مجمع الجزایر را مخاطب قرار می دهد. در تولیدات این برند، از اقیانوس و ساحل الهام گرفته می شود. در اُئِوالی که یکی از مهم ترین مراکز خرید مالدیو از نظر هنری است، می توانید انواع نقاشی های مالدیوی، شمع، کیف های دست ساز، زیورآلات و جواهرات را پیدا کنید. در ضمن، برای سر زدن به این فروشگاه، بهتر است از قبل در وب سایت ساعات کاری را چک کنید.

برندلوم، فروشگاهی که می خواهد سطح زندگی را بالا ببرد!

برندلوم در سال ۲۰۱۸ توسط سه شریک با هدف ارتقای سطح زندگی در مالدیو افتتاح شد. آن ها می خواستند مردم بهتر بپوشند و بهتر باشند، بنابراین این مغازه را احداث کردند تا امروزه به نماینده‌ انحصاری فروش محصولات بهترین و معروف ترین برندهای جهان باشد. علاوه بر محصولاتی مثل چاقوی جیبی، چمدان، کوله پشتی و غیره… برندلوم بهترین عینک ها را از کمپانی پولار ایتالیا به مالدیو وارد می کند. پس، در سفر به مالدیو بازدید از این مرکز خرید لوکس را از دست ندهید!

جوئل کرفت، مخصوص عاشقان جواهرات!

جوئِل کرفت (Jewell craft)، یکی از بزرگترین برندهای جواهرات در مالدیو است و سازندگان آن از احترام زیادی برخوردارند. آنچه صاحبان این برند می گویند، این است که: ما برای ارائه‌ی بهترین خدمات و محصولات به مشتریان خود متعهد هستیم. بر اساس بهترین کیفیت، باارزش ترین جواهرات را انتخاب می کنیم و آن ها را با دقت و ظرافت آماده می کنیم.

ما در این مقاله، مراکز خرید مالدیو را معرفی کردیم. از بازارهای محلی گفتیم و به لوکس ترین فروشگاه ها پرداختیم. علاقمند شده اید به کدام یک از مراکز خریدی که در این مطلب معرفی کردیم سر بزنید؟ برای ما بنویسید.

اگر هم تجربه خرید در مراکز خرید مالدیو را دارید، آن را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *