مراکز خرید لندن ، بهشتی برای عاشقان خرید


معروف ترین مراکز خرید شهر لندن

مطالب مرتبط:
آشنایی با محبوب ترین سوغاتی های لندن
آشنایی با گران ترین محله های لندن
معرفی خوشمزه ترین غذاهای لندن

برای تمامی کسانی که به لندن سفر می کنند خرید سوغاتی یکی از مهمترین برنامه هایی باشد که در سفر خود دارند. جالب است بدانید معروفترین سوغاتی لندن، اجناسی نظیر تصویر دکه های تلفن قرمز رنگ، اتوبوس های دو طبقه، تاکسی های سیاه و سربازان گارد سلطنتی هستند که اغلب تصاویری و یا مجسمه هایی جذاب از آن ها را می توان تهیه کرد. ماکت هایی از دیدنی های شهر و خوراکی هایی مانند بیسکویت و یا چای در جعبه های فلزی بشکل اتوبوس، تاکسی و یا بناهای تاریخی لندن نیز فراوان هستند. چای، سوغاتی معروف دیگر لندن است؛ برند توینینگر تولید کننده معروف چای در انگلستان بیش از سیصد سال در این حرفه مشغول بوده و اولین فروشگاه آن در سال ۱۷۰۶ در مرکز لندن افتتاح شده و هنوز در ساختمان قدیم خود فعالیت می کند. در ادامه لیستی از بهترین و لوکس ترین مراکز خرید لندن را برایتان شرح خواهیم داد.

پریمارک | Primark

در سال ۲۰۰۷ فروشگاهی به نام پریمارک فعالیت خودش را آغاز کرد و بازدیدکنندگا تمامی اجناس مورد نیاز خودشون را می توانند با قیمت های باورنکردنی خریداری نمایند. در این فروشگاه شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه خریدهای بسیاری را انجام دهید.

آدرس: ۱۴-۲۸ Oxford St, Fitzrovia, London W1D 1AU, United Kingdom

زارا | Zara

یکی از معروف ترین برندهای جهان زارا بیش از یک دهه است که در شهر لندن فعالیت دارد؛ شعبه ای از این بند معروف در نبش خیابان باند استریت و آکسفورد قرار دارد.

آدرس: ۶۱ Oxford St, Greater, Soho, London W1D 2EH, United Kingdom

H&M

دیگر مرکز خریدی که در شهر لندن می خواهیم معرفی کنیم، فروشگاه H&M است؛ این ساختمان با بازسازی شعبه آکسفورد سیرکس خود از یک فروشگاه ۳ طبقه به یک ساختمان ۶ طبقه بزرگ با دسته بندی های عالی و مرتب تبدیل شد.

آدرس: ۲۲۴ Regent St, Soho, London W1B 3BR, United Kingdom

هرودز | Harrods

اگر جز کسانی هستید که علاقه به برندهای لوکس و عالی دارید، می توانید به سمت هرودز یکی از بهترین مراکز خرید لندن بروید. در این فروشگاه حتی اگر خرید هم نکنید باز چیزی را از دست نداده اید چرا که به اندازه جذاب و جالب هست که متوجه گذر زمان در آن نخواهید شد.
برای خرید سوغاتی مرکز خرید هرودز یکی از بهترین گزینه های انتخابی است، در ضمن رفتن به سمت حراجی ها را در این فروشگاه از دست ندهید.

آدرس: ۸۷-۱۳۵ Brompton Rd, Knightsbridge, London SW1X 7XL, United Kingdom

سلفریجز | Selfridges

از معتبرترین مراکز خرید لندن می توان به سلف ریجز اشاره کرد. فروشگاهی که در آن هر چیزی که لازم داشته باشید از لباس و لوازم آرایشی گرفته تا لوازم الکترونیکی را می توانید به راحتی و با قیمت مناسب پیدا کنید. نکته جالبی که در خصوص این مرکز خرید باید بدانید این است که در آن امکان خرید بیش از ۱۱ هزار مدل جین وجود دارد.

آدرس: ۴۰۰ Oxford St, Marylebone, London W1A 1AB, United Kingdom

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *