سفر به کانادا و آمریکا


سفر به کانادا و آمریکا نیز با کشتی کروز امکان پذیر است. سفر با کشتی کروز یکی از تفریحات فوق العاده لذت بخش است. پیشنهاد می دهیم تا حتما آن را تجربه کنید. در حال حاضر کشتی های کروز بسیار زیادی هستند که در آب های آزاد حرکت می کنند. این کشتی ها مسافرین زیادی را در بین نقاط مختلف دنیا جا به جا می کنند.

با این حال برخی از کشتی های کروز هستند که به دلیل مسیرشان محبوبیت بسیار زیادی دارند. در این مطلب قصد داریم تا یکی از بهترین مسیرهای سفر با کشتی کروز را به شما معرفی کنیم. با حضور در این مسیر می توانید از ۵ دریاچه بزرگ بین کانادا و آمریکا نیز بازدید کنید، پس با ما همراه باشید.

برای سفر ه کانادا می توانید با رزرو آنلاین تور کانادا الماس چالوس سفر خود را همین حالا برنامه ریزی کنید.

سفر دریایی از تورنتو به شیکاگو و بازدید از ۵ دریاچه

تورنتو یکی از شهرهای زیبا در کانادا است که محبوبیت بسیار زیادی در بین گردشگران بوده.در طول سال توریست های بسیار زیادی از نقاط مختلف دنیا به این شهر زیبا سفر کرده و از آن بازدید می کنند.

از تورنتو به عنوان پرجمعیت ترین شهر کانادا یاد می شود. یکی از مسیرهای که گردشگران برای بازدید از قاره آمریکا آن را طی می کنند، سفر به کشور کانادا و بازدید از جاذبه های مختلف آن است. سپس آن ها به شهر تورنتو رفته و از این شهر زیبا نیز بازدید می کنند. در نهایت گردشگران با استفاده از کشتی کروز مسیر تورنتو به شیکاگو را طی کنید. سپس وارد کشور ایالات متحده آمریکا می شوند.

شیکاگو نیز به عنوان یکی از شهرهای جذاب آمریکا محسوب می شود. از شیکاگو به عنوان سومین شهر پرجمعیت ایالات متحده یاد می شود. در طول سال گردشگران بسیار زیادی نیز به این شهر زیبا سفر می کنند.

برای آشنایی با مسیرهای جاده ای جذاب در کانادا مقاله ۵ مقصد جاده ای جذاب در کانادا را مطالعه کنید!

تورنتو توریست ها پس از وارد شدن به شهر شیکاگو و بازدید کردن از آن، به سراغ شهرهای دیگر آمریکا نیز می روند و در نهایت به کشورهای خود بر می گردند، اما نکته بسیار مهم این است که در بین مسیر دریایی تورنتو به شیکاگو شاهد ۵ دریاچه بزرگ و زیبا هستیم که گردشگران می توانند در سفر دریایی از این دریاچه ها نیز بازدید کنند.

این دریاچه ها در واقع مرز آبی هستند که شمال ایالات متحده آمریکا را به جنوب کانادا متصل می کند. برای وارد شدن به ایالات متحده آمریکا لازم است تا از این دریاچه ها عبور کنید.

۵ دریاچه بزرگ بین کانادا و ایالات متحده آمریکا

در این بخش قصد داریم تا شما را با این ۵ دریاچه زیبا و بزرگ منطقه که در سفر دریایی خود می توانید از آن ها بازدید کنید، آشنا کرده و در مورد هر یک از این دریاچه ها توضیحاتی را ارائه دهیم.

اما اگر قصد سفر به کانادا را دارید پیش از سفر به این کشور مقاله ۱۳ نکته در سفر به کانادا که مکن است جانتان را نجات دهد را مطالعه کنید!

دریاچه سوپریور

یکی از دریاچه های بزرگ قاره آمریکا شمالی دریاچه سوپریور است که در مرز آمریکا با کانادا قرار گرفته و از این دریاچه به عنوان بزرگترین دریاچه آب شیرین جهان از لحاظ وسعت یاد می شود.

طول کرانه این دریاچه ۴۳۸۵ کیلومتر و حجم آب آن ۱۲۰۰۰ کیلومتر مربع است. میانگین عمق آب در دریاچه سوپریور ۱۴۷ متر است و عمیق ترین نقطه آن ۴۰۶ متر عمق دارد.

دریاچه میشیگان

یکی دیگر از دریاچه هایی که بین آمریکا و کانادا واقع شده دریاچه میشیگان است. و از این دریاچه به عنوان یکی از دریاچه های بزرگ در آمریکای شمالی یاد می شود.

شما می توانید در طول سفر دریایی خود با کشتی کروز از کانادا به آمریکا از دریاچه میشیگان دیدن کنید. طول کرانه دریاچه میشیگان ۲۶۳۶ کیلومتر بوده، عمق آن ۸۵ متر و عمیق ترین بخش این دریاچه نیز ۲۸۱ متر عمق دارد.

دریاچه میشیگاندریاچه هیوران

یکی دیگر از دریاچه هایی که در سفر دریایی با کشتی کروز از کانادا به آمریکا می توانید از آن بازدید کنید، دریاچه هیوران است. از این دریاچه به عنوان یکی از دریاچه های بزرگ آب شیرین دنیا یاد می شود.

در ساحل شرقی این دریاچه نیروگاه هسته ای قرار گرفته است. این نیروگاه به عنوان دومین نیروگاه هسته ای بزرگ جهان نیز شناخته می شود. طول کرانه این دریاچه ۶۱۵۶ کیلومتر و میانگین عمق آن ۵۹ متر است. عمیق ترین قسمت این دریاچه نیز ۲۲۸ متر عمق دارد.

دریاچه ایری

جنوبی ترین دریاچه ای که جز بخش دریاچه های بزرگ واقع در آمریکای شمالی است، دریاچه ایری نام دارد. مساحت این دریاچه ۲۵۷۴۴ کیلومتر مربع بوده و سیزدهمین دریاچه بزرگ در جهان است. از ایری به عنوان جنوبی ترین، کم عمق ترین و کم حجم ترین دریاچه در میان ۵ دریاچه بزرگی منطقه یاد می شود.

طول کرانه دریاچه ایری ۱۳۷۰ کیلومتر و میانگین عمق آن ۱۹ متر است. عمیق ترین قسمت این دریاچه نیز ۶۴ متر عمق دارد. نکته جالبی که باید بدانید این است که دبی این دریاچه از رود نیاگارا است.

دریاچه انتاریو

دریاچه انتاریو یکی دیگر از دریاچه های واقع شده در آمریکای شمالی و در حوزه دریاچه های بزرگ است. در سفر به آمریکا و کانادا با کشتی کروز می توانید این دریاچه را ببینید. نکته جالب این است که نیروگاه هسته ای دارلینگتون و نیروگاه هسته ای پیکرینگ در ساحل شمالی این دریاچه واقع شده اند. طول کرانه دریاچه انتاریو ۱۱۴۶ کیلومتر، میانگین عمق آن ۸۶ متر و عمیق ترین قسمت این دریاچه نیز ۲۴۴ متر عمق دارد.

دریاچه تورنتوسفر دریایی فوق العاده با کروز از میان دریاچه های بزرگ

اگر دوست دارید تا از دریاچه های بزرگ آمریکای شمالی بازدید کنید. پیشنهاد ما این است که با استفاده از کشتی کروز یک سفر دریایی فوق العاده از تورنتو به شیکاگو داشته باشید. شما می توانید در طول سفر تمامی این دریاچه ها را از نزدیک مشاهده کنید.

کشتی های کروز که این مسیر را طی می کنند دارای امکانات فوق العاده ای هستند. شما می توانید در طول سفر و عبور از این دریاچه ها، لحظات شگفت انگیزی را نیز در کشتی کروز تجربه کنید. وجود بخش های تفریحی مختلف و امکانات رفاهی گوناگون باعث شده تا کشتی های کروز محبوبیت بسیار زیادی پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *