دلفین بی در دبی – معرفی مرکز دلفین بی در دبی، جاذبه ای که باید به آن سر بزنید!


مرکز تفریحی دلفین بی در دبی یکی از جدیدنی ترین جاذبه های این شهر است. شهر زیبای دبی در سال های اخیر پیشرفت فوق العاده ای کرده است و شاهد افتتاح جاذبه های توریستی و گردشگری مختلفی در این شهر هستیم. در واقع مسئولین و مدیران رده بالای دبی تمام تلاش خود را کرده اند تا جاذبه های توریستی و گردشگری جذاب و شگفت انگیزی را در این شهر به وجود بیاورند.

اگر علاقه مند هستید و قصد دارید تا از یک شهر خاص و جذاب در منطقه خاورمیانه بازدید کنید، پیشنهاد ما این است که به سراغ دبی رفته و برای بازدید از این شهر زیبا برنامه ریزی کنید.

در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از جذاب ترین و خاص ترین جاذبه های توریستی و گردشگری دبی یعنی دلفین بی این شهر آشنا کرده و در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا نگاهی به این جاذبه توریستی و گردشگری خاص بیاندازیم.

برای رزرو ارزان ترین و متنوع ترین تورهای پرواز + هتل دبی الماس چالوس روی تصویر زیر کلیک کنید:رزور آنلاین تور دبی الماس چالوس

مشخصات کلی دلفین بی در دبی

اگر بخواهیم در رابطه با دلفین بی شهر دبی توضیحاتی را به شما ارائه دهیم، باید گفت که این جاذبه توریستی نوعی آکواریوم است که می توانید از آن بازدید کنید. دلفین بی شهر دبی در منطقه پالم جمیرا واقع شده و زمان بازدید از این مجموعه بیش از سه ساعت است.

اگر قصد دارید تا از این مجموعه جذاب و شگفت انگیز دیدن کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که ساعت بازدید از این مجموعه از ۹:۳۰ صبح بوده و تا غروب آفتاب ادامه دارد.

متوسط قیمت بلیت بازدید از این مجموعه از ۳۹۵ درهم آغاز می شود اما متناسب با نوع فعالیت شما ممکن است این هزینه به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

بخش های مختلف دلفین بی در دبی

یکی از موضوعات مهم و حائز اهمیتی که باید به آن دقت کنید این است که دلفین بی شهر دبی دارای بخش ها مختلف بوده و شما می توانید در هر یک از این بخش ها به فعالیت خاص و جذابی مشغول شوید.

در این بخش شما را یک به یک با هر یک از قسمت های مجموعه دلفین بی آشنا کرده و در رابطه با آن ها توضیحاتی را ارائه می دهیم.

برخورد با دلفین ها

یکی از بخش های اصلی و خاص دلفین دبی، قسمت برخورد با دلفین ها است. در این بخش شما می توانید یکی از جذاب ترین و شیرین ترین تجربیات زندگی خود را تجربه کنید، یعنی با دلفین ها در آب کم عمق بازی کرده و لحظات فراموش نشدنی و شگفت انگیزی را تجربه کنید.

بازی کردن با این دلفین ها انرژی فوق العاده ای به شما می دهد و همین موضوع باعث می شود تا چند روز پس از بازدید از این مجموعه سرزندگی و نشاط داشته باشید. نکته جالب و بسیار مهمی که باید بدانید این است که کودکان و افرادی که شنا بلد نیستند نیز می توانند در بخش برخورد با دلفین ها، از برنامه آن استفاده کنند، چرا که آب این بخش کم بوده و شما می توانید به راحتی با دلفین ها بازی کنید و نگرانی در رابطه با شنا کردن در این منطقه نداشته باشید.

نکته بسیار مهمی که در رابطه با این بخش از مجموعه دلفین بی باید به آن اشاره کرد این است که در این بخش هر ۱۰ نفر با یک دلفین بازی می کنند و تمامی برنامه ها به زبان انگلیسی بیان شده و کودکان زیر ۱۲ سال نیز باید کل هزینه بازدید را پرداخت کنند.

دبی

ماجراجویی با دلفین ها

بخش دیگری که در مجموعه دلفین بی می توانید به سراغ آن رفته و آن را تجربه کنید، قسمت ماجراجویی با دلفین ها است. این برنامه و سناریو برای کودکانی است که بالای ۸ سال سن داشته و افرادی که شنا را به خوبی بلد هستند نیز می توانند از این برنامه استفاده کنند.

این برنامه هیجان انگیز در آبی با عمق ۳ متر انجام می شود و شما می توانید خوابیدن پشت دلفین ها و گرفتن باله های آن ها شنا با سرعت بالا به همراه دلفین ها را تجربه کنید.

اگر شنا بلند نیستید، بهتر است تا به سراغ ماجراجویی با دلفین ها نرفته و برنامه برخورد و دلفین ها را امتحان کنید. در این برنامه هر دلفین در اختیار ۶ نفر قرار گرفته و کودکان زیر ۱۲ سال نیز باید کل هزینه را پرداخت کنند.

شنای سلطنتی

یکی از بخش های لاکچری و اصلی مجموعه دلفین بی، قسمت شنا سلطنتی است. در این بخش شما می توانید با گرفتن پشت دو دلفین و قرار گرفتن در وسط دلفین ها شنا کردن با سرعت بالا را تجربه کنید. این بخش یکی از قسمت های جذاب و محبوب دلفین بی شهر دبی است.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برنامه شنا سلطنتی هم در آب کم و هم در آب عمیق صورت می گیرد و اگر شنا بلند نیستید، نیاز نیست تا نگرانی در این زمینه داشته باشید.

بر خلاف سایر بخش های دلفین بی، برای تجربه شناسی سلطنتی باید ۱۲ سال سن داشته باشید. اگر دوست دارید تا در آب عمق زیاد شنا سلطنتی را تجربه کنید، باید شنا کردن را بلد باشید و بتوانید جریان آب را به خوبی کنترل کنید، در غیر این صورت باید به قسمت کم عمق آب بروید.

دلفین بیغواصی با دلفین ها در دلفین بی دبی

یکی دیگر از بخش های اصلی و هیجان انگیز دلفین بی شهر دبی قسمت غواصی با دلفین ها است. در این بخش شما باید به قسمت عمیق رفته و با استفاده از وسایل غواصی با دلفین ها بازی کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تمامی وسایل غواصی توسط خود مجموعه به افراد داده می شود و نمی توان از وسایل غواصی شخصی استفاده کنید. همچنین قسمت غواصی با دلفین ها برای افراد بالای ۱۲ سال در نظر گرفته شده است.

عکاسی با دلفین ها

اگر قصد دارید تا لحظات بودن در کنار دلفین ها را ثبت و ضبط کنید، می توانید به قسمت عکاسی با دلفین ها رفته و ۱۵ دقیقه با دلفین ها بازی کرده و عکس های زیبا و شگفت انگیز با دلفین ها بگیرید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در برنامه عکاسی با دلفین ها تنها شما اجازه رفتن به لبه استخر را داشته و نمی توانید وارد آب شوید. همچنین تمام افراد حتی کودکان زیر ۱۲ سال نیز باید کل هزینه را پرداخت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *